Titles you rated
QuartetRated ★ 4.5
Slow TrainRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 3.5
Babanba Banban VampireRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.5
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 4.5
AnoneRated ★ 4.5- すいかRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
My Favorite MemberRated ★ 4.5
Light of My LionRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0- 30 Made ni to UrusakuteRated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 3.0
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0