Movies
Ratings
252
RunRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The AbyssRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
Back to BurgundyRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 4.5