Movies
Ratings
502
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 1.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
The BrosRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 3.5