Movies
Ratings
96
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Moonlight ExpressRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0