Titles you rated
 Autumn in My HeartRated ★ 5.0 Autumn in My HeartRated ★ 5.0
 CSI: MiamiRated ★ 5.0 CSI: MiamiRated ★ 5.0
 CSI: MiamiRated ★ 4.5 CSI: MiamiRated ★ 4.5
 Lucky LouieRated ★ 5.0 Lucky LouieRated ★ 5.0
- The MusketeersRated ★ 5.0
 The Vampire DiariesRated ★ 5.0 The Vampire DiariesRated ★ 5.0
 JinRated ★ 4.5 JinRated ★ 4.5
 The Vampire DiariesRated ★ 5.0 The Vampire DiariesRated ★ 5.0
 CSI: MiamiRated ★ 5.0 CSI: MiamiRated ★ 5.0
 CSI: MiamiRated ★ 5.0 CSI: MiamiRated ★ 5.0
 JinRated ★ 5.0 JinRated ★ 5.0
 The Vampire DiariesRated ★ 5.0 The Vampire DiariesRated ★ 5.0
 The Vampire DiariesRated ★ 5.0 The Vampire DiariesRated ★ 5.0
 CSI: MiamiRated ★ 5.0 CSI: MiamiRated ★ 5.0
 Padam PadamRated ★ 5.0 Padam PadamRated ★ 5.0
 The Vampire DiariesRated ★ 5.0 The Vampire DiariesRated ★ 5.0
 Desperate HousewivesRated ★ 5.0 Desperate HousewivesRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
 Desperate HousewivesRated ★ 5.0 Desperate HousewivesRated ★ 5.0