Series
Ratings
240
Dear XRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 1.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 1.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0