Movies
Ratings
137
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0