Movies
Ratings
142
HellraiserRated ★ 1.0
Rules of DatingRated ★ 1.5
Forbidden QuestRated ★ 2.5
The Night of the UndeadRated ★ 2.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 1.5
HannibalRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
I, FrankensteinRated ★ 2.5- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 3.0
- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0
The Lost City of ZRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5