Movies
Ratings
566
AfireRated ★ 3.0
Tori and LokitaRated ★ 3.0
May DecemberRated ★ 3.0
By the Grace of GodRated ★ 3.5
First CowRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 3.5
LifeRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 4.0
PleasantvilleRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 3.5
We Are XRated ★ 2.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 2.5