Movies
Ratings
285
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5