Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
Patriots DayRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
SullyRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
StorksRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0