Movies
Ratings
128
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5
No MercyRated ★ 1.5
Jerry MaguireRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 0.5
Someone SpecialRated ★ 0.5
Tabloid TruthRated ★ 0.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 3.0