Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5