Movies
Ratings
72
The PhoneRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 2.5
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Funny NeighborsRated ★ 2.5
Kong's FamilyRated ★ 2.5
TrainwreckRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 3.5
Ju-on: The Final CurseRated ★ 3.0
Granny's Got TalentRated ★ 3.0
The Chosen: Forbidden CaveRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.5
The ReapingRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5
ShelterRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0