Movies
Ratings
385
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
UnbrokenRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0