Movies
Ratings
30
The TowerRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0