Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Happy LifeRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0