Titles you rated
Robot DreamsRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
FocusRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5