Titles you rated
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Batteries Not IncludedRated ★ 5.0
New Police StoryRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Son of GodRated ★ 5.0
Cube ZeroRated ★ 0.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
Postman to HeavenRated ★ 3.5
The Yin-Yang MasterRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.5
Sky of LoveRated ★ 3.0
DragonHeartRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 4.5
The SpiesRated ★ 3.0
CriminalRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 2.0
TyphoonRated ★ 3.0
The Bone CollectorRated ★ 4.0
BeastlyRated ★ 3.5