Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Wedding CrashersRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
Marley & MeRated ★ 4.0
The MistRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0