Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 1.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
HulkRated ★ 1.0
MapadoRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5