Movies
Ratings
284
The BoxtrollsRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0- BlackRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5