Titles you rated
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0