Titles you rated
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
GlassRated ★ 2.5
My Teacher, My LoveRated ★ 0.5