Movies
Ratings
13
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0