Titles you rated
Witch HuntRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
My Secret HotelRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Painter of the WindRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0