Movies
Ratings
140
50 First DatesRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5