Movies
Ratings
79
InterstellarRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 1.0