Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0- Softball BoysRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
AliensRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Number 23Rated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.0