Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
NocturnalRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0