Titles you rated
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Laid-Back CampRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
HellsingRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- Neko ZamuraiRated ★ 4.0