Series
Ratings
228
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
One Room AngelRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
The IdolRated ★ 2.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0