Titles you rated
AladdinRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Project MakeoverRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
A DayRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 1.5
If OnlyRated ★ 3.0
Only the BraveRated ★ 4.5
Don't Cry, MommyRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0