Titles you rated
The PurgeRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
PushRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
ChronicleRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0