Series
Ratings
235
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.5
TehranRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Buried HeartsRated ★ 2.5- History of ScruffinessRated ★ 3.0
WongyeongRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5