Movies
Ratings
327
Wall StreetRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 5.0
Mary PoppinsRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 0.5
Young & BeautifulRated ★ 4.0- Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Virgin TerritoryRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5