Series
Ratings
35
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- Ocean GiantsRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5