Titles you rated
I Am SamRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 5.0
CollateralRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 3.0