Movies
Ratings
733
Love LetterRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0