Movies
Ratings
682
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ReptileRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
SpiritwalkerRated ★ 2.5
The GuiltyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Cars 2Rated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5