Titles you rated
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 1.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Tipping the VelvetRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 5.0
Dr. FrostRated ★ 0.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0