Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0