Titles you rated
VenomRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0- Battle Royale 3DRated ★ 1.0
The CollectorRated ★ 3.0
AwakeRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 2.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 0.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.0
FluRated ★ 1.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0