Titles you rated
- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0