Series
Ratings
49
The NewsroomRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0