Movies
Ratings
46
Men in BlackRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0