Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 2.0
Blue BeetleRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Don't Buy the SellerRated ★ 1.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 2.5