Movies
Ratings
57
FrankRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
LolitaRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 1.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
ThorRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0