Movies
Ratings
659
FrankensteinRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5