Movies
Ratings
1002
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 2.0
Are You Scared?Rated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 4.0
JobsRated ★ 2.5
Jackass 3.5Rated ★ 5.0
MonsterRated ★ 2.5
Tremors 2: AftershocksRated ★ 2.0
VirusRated ★ 4.0
Smokin' AcesRated ★ 5.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0
Repo MenRated ★ 4.5
Green LanternRated ★ 2.0
Almost LoveRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 5.0
[REC]²Rated ★ 4.5